Nowela

Mira Grant „Countdown”

4

Wydawnictwo SQN by osłodzić nam trud oczekiwania na trzeci tom świetnej serii Przeglądu Końca Świata przygotowało nowele Countdown przedstawiającą zdarzenia, które doprowadziły do apokalipsy zombie. W Feed i Deadline tylko wspomniane, teraz ożywają przed oczami czytelnika. W tekst można zaopatrzyć się tutaj.

Nowela nie wnosi zasadniczo nic do znanego nam uniwersum PKŚ, ale jest doskonałym uzupełnieniem opowieści i podobnie jak dwa pierwsze tomy jest świetnie napisana, choć docenią ją najbardziej osoby, które czytały już Feed i Deadline. Wydarzenia bowiem, które wcześniej tylko były wspominane dzieją się teraz na oczach czytelnika dając mu odczuć rodzącą się panikę i początek końca świata oraz wywołać ponowne poczucie niedosytu. Warto  przeczytać w oczekiwaniu na trzeci tom.

Ebooka można kupić tutaj: klik

odliczanie-728x90

7 myśli na temat “Mira Grant „Countdown”

    1. Ja już jestem na takim poziomie zainfekowania, że bez zastanowienia zaopatrzyłem się w ebooka:) Przeczytam każde opowiadanie, nowele czy książkę pani Grant:) Sama nowela ma jakieś 75 stron i choć nie wnosi jakiś nowych informacji to jednak warto przeczytać szczególnie jeśli chce się nakręcić przed Blackoutem:)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s